e-praca online

Praca zdalna przez Internet

Dzięki licznym programom partnerskim, e-inspiracjom znajdującym się w internecie możliwe jest zarabianie pieniędzy online – praca zdalna, e-praca przez internet bez wychodzenia z domu. Praca online z dowolnego miejsca na Świecie gdzie jest internet i urządzenie mobilne (smartfon, laptop, komputer). Praca zdalna daje nieskończone możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

W jaki sposób zacząć pracę zdalną?

Zapoznaj się z inspiracjami online na blogu ClickOnline. Kliknij w mocny i wartościowy link prowadzący do programu partnerskiego, zapoznaj się z regulaminem, dokumentacja, zarejestruj się na stronie partnera np. Money2Money, eBrokerPartner. Wybierz na początek jeden z programów partnerskich z sieci afiliacyjnej, zapoznaj się z interfejsem, dostępnymi narzędziami, zasadami pracy. Warto też utworzyć profile w popularnych portalach społecznościowych np. twitter, instagram, linkedin, facebook.

Naucz się nowych rzeczy na kursach online

W internecie jest mnóstwo profesjonalnych kursów i szkoleń online darmowych i płatnych. Naucz się nowej umiejętności albo skorzystaj z gotowych platform dostępnych na serwerze partnera programu afiliacyjnego. Możesz zacząć od założenia strony internetowej, bloga, oczywiście jeśli potrafisz to robić, jeśli nie umiesz tego robić zacznij naukę na kursach online. Wykorzystaj w tym celu darmowe lub płatne szkolenia i poznaj podstawy tworzenia stron www, blogów w oparciu o popularny CMS WordPress, które łatwo uruchomić samemu.

Na czym zarabiasz w programach partnerskich?

Jest to zależne od specyfiki danego programu partnerskiego. Można zarabiać, gdy np. użytkownik kliknie w reklamę i kupi produkt lub usługę, wypełni formularz kontaktowy i porozmawia z konsultantem lub spotka się z przedstawicielem w siedzibie firmy lub w domu, obejrzy film na Youtube i kliknie w link reklamowy, kliknie w link partnerski na stronie internetowej, blogu, platformie dedykowanej i zarejestruje się programie partnerskim, zagra w grę mobilną online, ściągnie aplikację na telefon. Możliwości jest sporo i ciągle ich przybywa.

Popularne programy partnerskie

Do najpopularniejszych programów partnerskich zaliczamy Money2Money, eBrokerPartner, ComperiaLead i wiele innych. Warto nadmienić, gdy prowadzisz witrynę internetową, kanał na Youtube, czy fanpage o tematyce gier to zarejestruj się także w programie partnerskim o tej tematyce np. Famobi lub FunHub – użytkownicy będą częściej klikać w takie reklamy niż np. w reklamy o innej tematyce, które najpewniej ich nie interesują. Jednakże w przypadku reklam kontekstowych Google AdSense, nie jest to konieczne, gdyż one same dopasowują treść do witryny www.